• Bagosel na komary, meszki, muchy i kleszcze 250ml BROS

Symbol: B-KO-B250
79.75
319/litr
szt Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 11.99
Paczkomaty InPost 11.99
Kurier InPost 14.99
Kurier DPD 16.99
Kurier GLS 19.99
Kurier GLS (Pobranie) 21.99
Wysyłka paletowa 140
Dostępność 4 szt
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 881 502 200

Zostaw telefon

Bagosel na komary, meszki, muchy i kleszcze 250ml BROS-  Preparat na komary Bros Bagosel jest idealny do użytku w ogrodach, parkach i na terenach rekreacyjnych. Po rozcieńczeniu, preparat ma przyjemny cytrynowy zapach. Preparat na komary Bros Bagosel skuteczny środek do zwalczania komarów, meszek, kleszczy i much. Jest przeznaczony do rozcieńczania w wodzie, a sporządzony roztwór można stosować na zewnątrz za pomocą oprysków lub zamgławiania.

Specyfikacja: 

  • W formie koncentratu
  • Może być stosowany zarówno metodą oprysku, jak i zamgławiania
  • Cytrynowy zapach
  • Powierzchnia do 500m²

Składetofenproks 10 g/100 g, pyretryny, pyretroidy i wyciąg ze złocienia dalmatyńskiego 0,01g/100 g

Numer pozwolenia: 7321/18

SPOSÓB UŻYCIA

Opryskując wnętrza pomieszczeń, skoncentruj się na obszarach zacienionych, gdzie owady często bywają. Natomiast na zewnątrz, najlepiej przeprowadź zabiegi w bezwietrzne dni, kiedy aktywność owadów jest wyjątkowo duża, czyli wcześnie rano lub późnym popołudniem. Pamiętaj, aby unikać opryskiwania powierzchni otwartej wody. Aby przygotować roztwór, rozpuszcz 10 ml preparatu w 1 litrze wody. Gotowy roztwór powinien zostać równomiernie rozprowadzony na powierzchni – 1 litr roztworu wystarczy na 20 m².

Produkty biobójcze powinny być stosowane ostrożnie. Przed rozpoczęciem użytkowania, należ dokładnie zapoznać się z etykietą i ulotką informacyjną, aby zminimalizować potencjalne zagrożenia dla ludzi i środowiska. Pozbywając się opakowań, należy postępować zgodnie z przepisami obowiązującymi na poziomie lokalnym, regionalnym, krajowym lub międzynarodowym. Zabrania się ponownego wykorzystywania pustych opakowań w innych celach, włącznie z wykorzystaniem ich jako surowców wtórnych.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie