• Bagosel na komary, meszki, muchy i kleszcze 250ml BROS

Symbol: B-KO-B250
75.05
300.2/litr
szt Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 11.99
Paczkomaty InPost 11.99
Kurier InPost 14.99
Kurier DPD 16.99
Kurier GLS 19.99
Kurier GLS (Pobranie) 21.99
Wysyłka paletowa 140
Dostępność 15 szt
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 881 502 200

Zostaw telefon

Bagosel na komary, meszki, muchy i kleszcze 250ml BROS-  Preparat na komary Bros Bagosel jest idealny do użytku w ogrodach, parkach i na terenach rekreacyjnych. Po rozcieńczeniu, preparat ma przyjemny cytrynowy zapach. Preparat na komary Bros Bagosel skuteczny środek do zwalczania komarów, meszek, kleszczy i much. Jest przeznaczony do rozcieńczania w wodzie, a sporządzony roztwór można stosować na zewnątrz za pomocą oprysków lub zamgławiania.

Specyfikacja: 

  • W formie koncentratu
  • Może być stosowany zarówno metodą oprysku, jak i zamgławiania
  • Cytrynowy zapach
  • Powierzchnia do 500m²

Składetofenproks 10 g/100 g, pyretryny, pyretroidy i wyciąg ze złocienia dalmatyńskiego 0,01g/100 g

Numer pozwolenia: 7321/18

SPOSÓB UŻYCIA

Opryskując wnętrza pomieszczeń, skoncentruj się na obszarach zacienionych, gdzie owady często bywają. Natomiast na zewnątrz, najlepiej przeprowadź zabiegi w bezwietrzne dni, kiedy aktywność owadów jest wyjątkowo duża, czyli wcześnie rano lub późnym popołudniem. Pamiętaj, aby unikać opryskiwania powierzchni otwartej wody. Aby przygotować roztwór, rozpuszcz 10 ml preparatu w 1 litrze wody. Gotowy roztwór powinien zostać równomiernie rozprowadzony na powierzchni – 1 litr roztworu wystarczy na 20 m².

Produkty biobójcze powinny być stosowane ostrożnie. Przed rozpoczęciem użytkowania, należ dokładnie zapoznać się z etykietą i ulotką informacyjną, aby zminimalizować potencjalne zagrożenia dla ludzi i środowiska. Pozbywając się opakowań, należy postępować zgodnie z przepisami obowiązującymi na poziomie lokalnym, regionalnym, krajowym lub międzynarodowym. Zabrania się ponownego wykorzystywania pustych opakowań w innych celach, włącznie z wykorzystaniem ich jako surowców wtórnych.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie