• Wełna mineralna URSA SILVER 0,039 gr.50 17,50m2

The Symbol : WEMIN39-050U
No goods
230.22
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 0 blist.
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone


Mata izolacyjna z mineralnej wełny szklanej URSA SILVER 39 to idealna propozycja dla każdego, kto szuka wytrzymałego i solidnego materiału do izolacji termicznej i akustycznej. Wełna mineralna, z której powstała mata izolacyjna URSA SILVER 39, to materiał paroprzepuszczalny i kompresowany, dzięki czemu jego gęstość gwarantuje doskonałe właściwości izolujące zarówno dźwięki, jak i temperaturę. Mata jest też ognioodporna, co podnosi bezpieczeństwo mieszkańców.

Współczynnik ciepła zastosowanego materiału jest wyjątkowo niski, co ma ogromne znaczenie przy wyborze materiałów izolacyjnych. Decydując się na zakup URSA SILVER 39, masz pewność, że budynek osiągnie wysoką efektywność energetyczną, co przełoży się na niższe rachunki za ogrzewanie.

Mata izolacyjna z mineralnej wełny szklanej URSA SILVER 39 - zastosowanie
Mata izolacyjna URSA SILVER 39 posiada szerokie zastosowanie w budownictwie. Świetnie sprawdzi się podczas izolowania dachów skośnych, ścianek działowych, izolacji ścian zewnętrznych (w przypadku budownictwa szkieletowego-drewnianego), stropów, sufitów podwieszanych oraz podczas izolacji dachu - w przypadku budownictwa szkieletowego metalowego.

Produkt powstał zgodnie z nowoczesną myślą technologiczną i zadowoli każdego, kto ceni sobie wysoką jakość oraz bezpieczeństwo.


Właściwości:
• współczynnik przewodzenia ciepła ?D = 0,039 W/mK;
• klasyfikacja reakcji na ogień - A1 wg PN-EN 13501-1 / materiał niepalny.

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question