• Bezchlorowe tabletki 20g do dezynfekcji wody DEZACID VR OXY TAB 1kg ACRYLMED

Symbol: BAS-DZAT-1000
94.56
94.56/kg
szt Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 11.99
Paczkomaty InPost 11.99
Kurier InPost 14.99
Kurier DPD 16.99
Kurier GLS 19.99
Kurier GLS (Pobranie) 21.99
Wysyłka paletowa 140
Dostępność 31 szt
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 881 502 200

Zostaw telefon

Bezchlorowe tabletki 20g do dezynfekcji wody DEZACID VR OXY TAB 1kg ACRYLMED- Tabletki bezchlorowe nadają się również do dezynfekcji wody pitnej, co jest szczególnie istotne, aby utrzymać jej odpowiednią jakość i spełnić wymagania sanitarno-higieniczne. Tabletki bezchlorowe opierają swoje działanie na aktywnym tlenie, co sprawia, że są bezchlorowe i nie pozostawiają zapachu ani smaku w wodzie. Ich głównym przeznaczeniem jest dezynfekcja wody, usuwanie bakterii, wirusów, grzybów i innych mikroorganizmów.

Specyfikacja: 

  • Opierają swoje działanie na aktywnym tlenie
  • Usuwanie bakterii, wirusów, grzybów i innych
  • Gwarantuje skuteczną dezynfekcję
  • Proste w użyciu

Numer pozwolenia: 5143/13 

SPOSÓB UŻYCIA

Pierwszym krokiem jest zbadanie pH wody, które powinno mieścić się w zakresie 7,0 - 7,4. Jeżeli odczyn jest inny, należy skorzystać z korektora pH. W odstępach 7-dniowych dawkować 3 tabletki na każdy metr sześcienny wody w basenie. Tabletki najlepiej umieścić w pływaku lub skimerze, a następnie włączyć pompę cyrkulacyjną, aby zapewnić równomierne rozprowadzenie preparatu.

Produkty biobójcze powinny być stosowane ostrożnie. Przed rozpoczęciem użytkowania, należ dokładnie zapoznać się z etykietą i ulotką informacyjną, aby zminimalizować potencjalne zagrożenia dla ludzi i środowiska. Pozbywając się opakowań, należy postępować zgodnie z przepisami obowiązującymi na poziomie lokalnym, regionalnym, krajowym lub międzynarodowym. Zabrania się ponownego wykorzystywania pustych opakowań w innych celach, włącznie z wykorzystaniem ich jako surowców wtórnych.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie