• Kategorie
  • Szukaj
  • Rozety do rur dymnych, rozety FLEX

Rozety do rur to produkty służące do maskowania elementów instalacji, takich jak złącza, otwory czy zawory. Dzięki nim można znacznie poprawić estetykę pomieszczenia, a jednocześnie zwiększyć bezpieczeństwo wewnętrznych części danego systemu. W ramach tej kategorii znajdziesz rozety do rur dymnych, które znajdują zastosowanie przy odprowadzaniu spalin z pieca lub przy łączeniu rur z otworami w ścianach. Zapoznaj się z ofertą sklepu Szlog już teraz i postaw na najlepsze rozwiązania dla swojego domu lub innego budynku.

Rozety do rur – estetyczne zakończenie instalacji

Wyeksponowane części instalacji – np. rury, otwory czy różnego rodzaju złącza – mogą negatywnie wpływać na estetykę pomieszczenia, a ponadto zwiększać ryzyko pojawienia się uszkodzeń. Warto zatem wyposażyć się w produkty, które pozwolą je zabezpieczyć w odpowiedni sposób. Jednym z nich są właśnie rozety do rur – w zależności od kształtu mogą się one sprawdzić w różnych rodzajach instalacji. Należy zaznaczyć, że rozety przeznaczone do układów hydraulicznych różnią się konstrukcją od produktów do rur odprowadzających spaliny – w tej kategorii są dostępne propozycje z drugiej grupy.

Rozety FLEX

Jednym z wariantów rozet do rur dostępnych w sklepie Szlog są rozety FLEX. Czym wyróżniają się propozycje tego typu? Cechą charakterystyczną jest przede wszystkim specjalna, nieco wydłużona konstrukcja, która zapewnia więcej elastyczności podczas dopasowywania rury do końcówki. Dzięki temu rozety FLEX będą odpowiednie m.in. do giętkich przewodów chromoniklowych czy aluminiowych, stosowanych w różnych elementach instalacji grzewczych. Można na nie postawić np. przy przyłączach wentylacyjnych czy przejściach przez ściany budynku.

Rozety do rur i inne rozwiązania – pełne wsparcie ze sklepem Szlog

 

Dlaczego warto wybrać ofertę Szlog? Kładziemy przede wszystkim nacisk na jakość, który łączy się z różnorodną, wszechstronną ofertą. Nasi klienci mogą się wyposażyć w wiele rozwiązań z zakresu ogrzewania i wentylacji – od rozet, przez wentylatory, aż po systemy kominowe. Każdy z dostępnych produktów jest dokładnie opisany z uwzględnieniem wymiarów i zastosowania, co pozwala bez przeszkód skompletować solidny system do dowolnego budynku.