• Kategorie
  • Szukaj
  • Przedłużacze

Trudno wyobrazić sobie życie bez prądu. Jest z Tobą wszędzie – w domu i poza nim. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby zapewnić sobie dostęp do prądu w domu i poza nim. Nasze produkty są niezbędne, jeśli chcesz zapewnić sobie wygodny i bezpieczny dostęp do energii elektrycznej w budynku. Za pomocą przedłużacza i rozgałęźnika można podłączyć dowolną liczbę urządzeń, niezależnie od fabrycznej długości ich przewodów. 

Przedłużacz to niezbędne akcesorium w każdym domu, mieszkaniu, domowym warsztacie i garażu. Odpowiednio dobrane przedłużacze pozwolą nam doprowadzić prąd do każdego kąta pomieszczenia i sterować urządzeniami elektrycznymi nawet z dala od źródła zasilania.Jeśli chcesz mieć pewność, że zasilanie elektryczne w Twoim mieszkaniu jest bezpieczne, kupuj produkty z tej kategorii. Nawet najprostsze przedłużacze elektryczne ułatwią dostęp  do energii elektrycznej w budynku. 

Przedłużacze i rozgałęziacze

W Twoim domu brakuje gniazdek elektrycznych? Masz duży ogród i potrzebujesz dostępu do prądu w każdym jego zakątku, aby go uprawiać i pielęgnować? Z pomocą przychodzi przedłużacz elektryczny. W naszym sklepie znajdziesz przedłużki elektryczne i rozgałęźniki o różnych długościach, które pomogą rozwiązać Twoje problemy. Sprawdź naszą ofertę! 

 

 Przedłużacz do prądu musi być przede wszystkim wygodny i bezpieczny w codziennym użytkowaniu. Za pomocą przedłużacza można wydłużyć długość kabla między gniazdkiem a urządzeniem pobierającym prąd. W niektórych pomieszczeniach domu liczba gniazd może nie wystarczyć do podłączenia wszystkich niezbędnych urządzeń. 

Przedłużacz domowy do zadań specjalnych 

Zamontowanie wystarczającej liczby gniazdek, aby zapewnić zasilanie wszystkim urządzeniom, jest prawie niemożliwe. Ponadto w większości przypadków nadwyżka planowanych punktów zostaje niewykorzystana. Do podłączenia dodatkowych urządzeń możesz użyć  popularnych przedłużaczy domowych. Pozwalają z łatwością doprowadzić prąd do miejsc oddalonych od instalacji.To świetne rozwiązanie, które pozwala bezpiecznie korzystać np. z domowego zestawu audio, komputera czy odbiornika radiowego. Co więcej, można również podłączyć telefon do ładowania. 

 

 Domowy przedłużacz jest najczęściej wykonany z mocnego plastiku specjalnie przeznaczonego do tego celu. Wszystkie wrażliwe elementy są ukryte w szczelnej obudowie, która nie przepuszcza brudu. Standardowe i wygodne w obsłudze są również przełączniki, które odpowiadają m.in. za bezpieczeństwo obsługi. Nie wszystkie urządzenia muszą być usuwane w razie potrzeby. Wystarczy zmienić położenie włącznika i wyłączyć zasilanie komputera, kina domowego i podłączonych ładowarek.

Przedłużacz bębnowy a ogrodowy

Standardowy przedłużacz ogrodowy ma z jednej strony wtyczkę, a z drugiej gniazdo, do którego można podłączyć np. kosiarkę. Dzięki jaskrawopomarańczowemu kolorowi przewód jest doskonale widoczny na trawie czy ziemi, dzięki czemu trudno się o niego potknąć. Przedłużacz ogrodowy to uniwersalne rozwiązanie, jeśli szukasz łatwego sposobu na doprowadzenie prądu do ogrodu. Używanie przedłużacza ogrodowego pozwala zapewnić sobie dostęp do  zasilania z oddalonych miejsc  ogrodu lub podwórka do obsługi urządzeń takich jak szlifierki, kosiarki, dmuchawy do liści i inne narzędzia. 

 

 W naszym sklepie można znaleźć również przedłużacze bębnowe. Linka zasilająca jest nawinięta na bęben osadzony na podstawie – całość zaprojektowano tak, aby przedłużacz  można było łatwo chwycić i przenosić. Oprócz nawijaka do przedłużacza stelaż urządzenia jest wyposażony również w więcej niż jedno gniazdo, co pozwala na podłączenie kilku urządzeń jednocześnie. Taki przedłużacz bębnowy z nawijakiem na kabel przyda się zarówno w ogrodzie, jak i na budowie czy w warsztacie. 

Oferta przedłużaczy w naszym sklepie

W sklepie internetowym Szlog.pl znajdziesz różne modele przedłużaczy domowych – do wyboru masz m.in. warianty  z dwoma, trzema, czterema, a nawet pięcioma gniazdami, które mogą być uziemione lub nie.Przedłużacz do domu możesz również dopasować do potrzeb długością i kolorem przewodu zasilającego. U nas znajdziesz model, który idealnie sprawdzi się w biurze,w kuchni czy w warsztacie.

 

 Przedłużacz Prolex do użytku domowego zadowoli każdego użytkownika swoją funkcjonalnością. To osprzęt z długim przewodem i 5 gniazdami, dzięki czemu idealnie nadaje się do podłączenia komputerów i innych urządzeń elektrycznych do źródła zasilania. Przedłużacz Prolex 5 m sprawdzi się nie tylko w mieszkaniu, ale i w biurze oraz w każdym budynku użyteczności publicznej. Jest niezbędny w miejscach, w których montuje się dużo urządzeń elektrycznych – oferowany osprzęt ma aż 4 gniazdka. Przedłużacz 1,5 m przyda się do podłączenia kilku urządzeń elektronicznych jednocześnie. Dzięki przyciskowi włącz/wyłącz możesz kontrolować przepływ prądu i chronić swoje urządzenia przed burzą.