• Kategorie
  • Szukaj
  • Zaciski

Zaciski spawalnicze to elementy służące do mocowania przewodu spawarki, dzięki czemu można znacznie zwiększyć precyzję i bezpieczeństwo pracy. Dzięki nim jest możliwe łatwe utrzymanie właściwej pozycji urządzenia. Ponadto mogą mieć wiele dodatkowych funkcji, m.in. zapewniać prawidłowy przepływ energii elektrycznej. To potrzebne produkty z punktu widzenia bezpieczeństwa i ergonomii pracy. Poznaj naszą ofertę, by wybrać najlepiej dopasowane do swoich potrzeb produkty.

Zaciski kleszczowo-biegunowe

Zaciski dostępne w sklepie Szlog dzielą się na dwa warianty – pierwszym z nich są zaciski kleszczowo-biegunowe. Produkty tego typu charakteryzują się prostą, wytrzymałą, metalową konstrukcją. Ich zadaniem jest mocowanie przewodu spawalniczego i spawanego materiału. Elementy stykowe są zakończone miedzią, która zapewnia optymalne parametry całego zacisku i pozwala stworzyć obwód spawania. Użyte materiały gwarantują trwałość i odporność na wysokie temperatury oraz wygodę podczas pracy ze spawarką.

Zaciski spawalniczo-śrubowe

Kolejną grupą produktów są zaciski spawalniczo-śrubowe nazywane także zaciskami masowymi. Ich budowa jest inna – główną rolę odgrywa tutaj regulowana śruba, którą można dostosować, by dostosować zaciśnięcie materiału konkretnej grubości. Ich zastosowanie koncentruje się przede wszystkim na utrzymaniu łączonych elementów w odpowiedniej i stabilnej pozycji. Propozycje z naszej oferty wyróżniają się bardzo dużą siłą nacisku, co przekłada się na wysoką moc zacisku. To gwarantuje zachowanie komfortu i bezpieczeństwa pracy.

Zaciski spawalnicze i inne akcesoria z oferty Szlog

Oprócz zacisków znajdziesz u nas także wiele innych artykułów spawalniczych, które zapewnią wydajność, bezpieczeństwo i wygodę. Zależnie od wybranej metody spawania możesz kupić druty lub elektrody. Ponadto oferujemy środki ochrony osobistej, takie jak specjalistyczne okulary i filtry do masek. Z asortymentem Szlog zadbasz o najlepsze warunki pracy podczas spawania – zapoznaj się z naszymi propozycjami i złóż zamówienie już teraz.