• Kategorie
  • Szukaj
  • Akcesoria

Akcesoria hydrauliczne

 

W skład każdej instalacji hydraulicznej oprócz podstawowych części i podzespołów wchodzi również szereg akcesoriów wspomagających jej prawidłową pracę. Wśród nich możemy wyróżnić akcesoria do baterii, do centralnego ogrzewania (c.o.), a także grzejnikowe i łazienkowe. To między innymi różnego rodzaju pokrętła i wylewki do baterii, głowice termostatyczne do grzejników, rury odpływowe, komplety uszczelek, a także różnego rodzaju złączki, korki czy zaślepki.

Praktyczne akcesoria do baterii

Jednymi z najczęściej wykorzystywanych artykułów hydraulicznychsą akcesoria do baterii łazienkowych i kuchennych. Do tego rodzaju produktów należą przede wszystkim różne złączki, wylewki do baterii o różnym kształcie, pokrętła do baterii, zespoły montażowe listew pod baterie, korki do prób szczelności, a także komplety uszczelek i oringów. Wylewki i pokrętła bateriiwykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co zapobiega powstawaniu korozji i zwiększa odporność na zarysowania. Na szczególną uwagę zasługują również głowice do baterii, które odpowiadają za precyzyjną regulację temperatury poprzez mieszanie wody ciepłej i zimnej.

Akcesoria do centralnego ogrzewania

Akcesoria do c.o. to kolejny rodzaj artykułów hydraulicznych. Do tej kategorii należą części, podzespoły i akcesoria zabezpieczające do instalacji centralnego ogrzewania.Nasz asortyment obejmuje między innymi wodomierze i konsole do ich montażu, manometry techniczne przeznaczone do kontroli ciśnienia czynnika roboczego w układzie, rozdzielacze mosiężne do c.o., pompy obiegowe, a także różnego rodzaju zbiorniki wodne do c.o. i c.w.u. Ponadto oferujemy pakuły lniane i pasty uszczelniające, które służą do uszczelniania połączeń między rurami instalacji wodnych.

Akcesoria grzejnikowe w ofercie sklepu Szlog

Wśród akcesoriów hydraulicznychdostępnych w naszym sklepie znajdują się także akcesoria grzejnikowe. Są to produkty przeznaczone do obsługi grzejników ogrzewania centralnego, takie jak odpowietrzniki ręczne i automatyczne, kluczyki do odpowietrzania grzejników, zestawy głowic do grzejników czy głowice termostatyczne pojedyncze. Głowica termostatyczna do grzejnikato specjalne pokrętło służące do regulacji przepływu ciepłej wody i umożliwiające dostosowanie temperatury w pomieszczeniu. W niektórych układach jest ona zintegrowana z zaworem grzejnikowym.

Hydrauliczne akcesoria łazienkowe

 

Akcesoria łazienkowedostępne w naszej ofercie to różnego rodzaju produkty, które wykorzystywane są w łazienkach i ułatwiają korzystanie ze znajdujących się tam urządzeń. W sklepie Szlog dostępny jest między innymi szeroki asortyment węży wannowych o różnej długości oraz słuchawek prysznicowych w wielu wariantach. Oferujemy również zestawy przyłączy do pralek – w tym rury odpływowe i węże zasilające – oraz różnego rodzaju akcesoria montażowe do mocowania umywalek, muszli i pisuarów.