• Kategorie
  • Szukaj
  • Przenośne

Przenośne gniazdka elektryczne

Przenośne gniazdka elektryczne służą do podłączenia urządzeń w miejscach, gdzie brakuje wystarczającej liczby gniazdek lub wymagane jest przedłużenie ich zasięgu (z wykorzystaniem odpowiedniej długości kabla). Pozwalają one na podłączenie kilku urządzeń do jednego źródła zasilania, co dla wielu osób będzie niezwykle istotną funkcjonalnością. Szeroką ofertę przenośnych gniazdek elektrycznych znajdziesz w sklepie Szlog. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszego asortymentu!

Do czego służą przenośne gniazdka elektryczne?

Przenośne gniazdka elektryczne to urządzenia z kategorii artykułów elektrotechnicznych służące do zapewnienia zasilania w miejscach, gdzie stałe punkty elektryczne są niewystarczające lub gorzej dostępne. Znajdą one swoje zastosowanie zarówno w domach i mieszkaniach, jak i warsztatach, obiektach przemysłowych, placach budowy, a nawet podczas trwania imprez plenerowych. Posłużą do zasilenia wielu urządzeń jednocześnie. Mogą to być np.:

i wiele więcej.

Przenośne gniazdka elektryczne – możliwość wykorzystania zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz

Przenośne gniazdka elektryczne są nieocenione podczas realizacji wielu zadań, zarówno tych profesjonalnych, jak i domowych. Tego rodzaju urządzenia zapewniają stały dostęp do źródła zasilania w momencie, gdy jest to najpotrzebniejsze. Ich uniwersalność i mnogość dostępnych wariantów sprawia, że mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Co niezwykle istotne, przenośne gniazdka elektryczne są lekkie i niezwykle łatwe do przenoszenia, a dodatkowe funkcje, takie jak uziemienie, opcjonalne porty dodatkowe (np. USB) czy wzmocniona odporność, sprawiają, że mogą one mieć szerokie zastosowanie.

Rodzaje przenośnych gniazdek elektrycznych w sklepie Szlog

W sklepie Szlog znajdziesz wiele rodzajów przenośnych gniazdek elektrycznych, które cechuje różne zastosowanie i możliwości. Wszystkie proponowane przez nas produkty to najwyższa jakość wykonania, atrakcyjna cena i wszechstronność. W naszym asortymencie z kategorii przenośnych gniazdek elektrycznych warto zwrócić szczególną uwagę na kilka modeli.

Wewnętrzne gniazda przenośne bez uziemienia

Klasyczne przenośne gniazdka elektryczne bez uziemienia, takie jak model GN-360, to najpowszechniejszy rodzaj produktów. Swoje zastosowanie znajdą wszędzie tam, gdzie potrzeba większej liczby gniazd. Co istotne, są przeznaczone do zastosowania wewnątrz budynków.

Wewnętrzne gniazda przenośne z uziemieniem

Ten wariant to propozycja dla osób, którym zależy na zwiększonym bezpieczeństwie podczas użytkowania sprzętów elektrycznych i elektronicznych. Modele takie jak GN-570 odprowadzają ładunki elektryczne do gruntu poprzez instalację uziemiającą. Mogą być dostępne w wariancie z włącznikiem lub bez.

Gniazda hermetyczne

Przenośne gniazdka elektryczne w wariancie hermetycznym to propozycja dla osób, którym zależy na zabezpieczeniu przed wodą i pyłem. Takie gniazdka znajdą zastosowanie na zewnątrz budynków, np. w ogrodzie.