• Kategorie
  • Szukaj
  • Dzwonki do drzwi i termometry różne rodzaje

Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór termometrów oraz dzwonków do drzwi dostosowanych do potrzeb każdego gospodarstwa domowego. W asortymencie znajdują się nowoczesne dzwonki bezprzewodowe oraz termometry – zarówno tradycyjne, jak i elektroniczne.Dzięki odpowiednio zamontowanemu termometrowi poznasz aktualne warunki pogodowe panujące wewnątrz i na zewnątrz Twojego domu. Dzwonek do drzwi bezprzewodowy powiadomi Cię z kolei o przybyciu gości. Na tle starszych modeli wyróżnia się wyjątkowo prostą instalacją.

Termometr na każdą pogodę 

Termometr zewnętrzny to proste urządzenie przydatne w każdym domu. Pokazuje, jaką temperaturę ma powietrze na zewnątrz, dzięki czemu nigdy nie wyjdziesz z domu w zbyt lekkim lub za ciepłym ubraniu. Równie przydatny jest termometr pokojowy, na którym sprawdzisz temperaturę panującą wewnątrz. Pomiar jest dokładny, a samo urządzenie – trwałe. Jeśli chcesz móc w dowolnym momencie sprawdzić, jaka temperatura panuje w poszczególnych pomieszczeniach lub na zewnątrz, koniecznie zapoznaj się z bogatą ofertą naszego sklepu. Znajdziesz tutaj termometry, które sprawdzą się w każdych warunkach. Samodzielnie zdecyduj, który z nich najlepiej spełni Twoje oczekiwania. 

Rodzaje termometrów

Nowoczesny termometr zaokienny jest doskonałym zamiennikiem niebezpiecznych termometrów rtęciowych, ponieważ zamiast rtęci zawiera specjalny płyn reagujący na temperaturę. Modele bimetaliczne sprawdzają się nie tylko w domu, ale także na zewnątrz. Do pomiaru temperatury wewnątrz budynku używa się natomiast termometrów pokojowych, które zazwyczaj można powiesić na ścianie. W naszej ofercie dostępne są modele drewniane oraz o bardziej nowoczesnym designie. 

Termometr zaokienny rurkowy

Rurkowy termometr zaokienny to jeden z najpopularniejszych wariantów tego urządzenia. Pozwala wyświetlać dokładną temperaturę zewnętrzną. Możesz zainstalować za oknem w kuchni lub pokoju. Dzięki estetycznemu wyglądowi termometry okienne nadają się nawet na pięknie zaaranżowane tarasy czy balkony. Termometr okienny działa w prosty sposób, dzięki czemu można szybko odczytać z niego temperaturę. Możesz wybrać model w kolorze pasującym do wystroju mieszkania. Nowoczesną alternatywą dla klasycznego termometru rurkowego będzie termometr przewodowy z sondą (np. model 3m IN-OUT E2100) albo nawet popularny w ostatnich latach model bezprzewodowy (np. WIRLESS E0042).

Termometry elektroniczne

Jeśli szukasz urządzenia, które z dużą dokładnością pokaże Ci także inne parametry niż temperatura, postaw na termometr elektroniczny. Zwykle ma on postać stacji pogodowej, dzięki której dowiesz się nie tylko, jak ciepło jest w mieszkaniu, ale także jakie warunki panują na zewnątrz. Niektóre z takich elektronicznych termometrów mogą w razie potrzeby posłużyć również jako zegar czy minutnik kuchenny – pokazują bowiem aktualną godzinę i datę. Stacje pogodowe bezprzewodowe informują o poziomie wilgotności, ciśnieniu atmosferycznym i stopniu zachmurzenia.Ponadto takie urządzenia są nowoczesne i estetyczne. Można je ustawić m.in. na parapecie lub komodzie.

Elektroniczny termometr pokojowy — najważniejsze funkcje 

Elektroniczny termometr pokojowy to doskonałe połączenie tradycyjnego urządzenia i higrometru. Na jego ekranie widać wynik pomiaru temperatury i poziomu wilgotności w pomieszczeniu. Elektroniczny termometr pokojowy może mieć różne kształty i kolory, dzięki czemu z łatwością dopasujesz go do wnętrza. Dzięki temu urządzenie to jest nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne. Możesz postawić je na półce, szafce czy parapecie, a także powiesić w kuchni bądź przedpokoju. Jest to również idealne urządzenie do instalacji w garażu. 

Oferujemy termometry tradycyjne i nowoczesne

Termometr słupkowy to rozwiązanie tradycyjne i uniwersalne. Drewniany model tego wariantu widuje się często w pokojach urządzonych w stylu retro. Może mieć złote wstawki, dzięki czemu prezentuje się bardziej elegancko. Termometry o nowoczesnym designie świetnie prezentują się w kuchni tradycyjnie urządzonych mieszkań, a także w każdym pomieszczeniu wnętrz loftowych, minimalistycznych czy skandynawskich. Dostępne kolory urządzeń to czarny, srebrny i biały. 

Jaki termometr wybrać?

Wśród termometrów dostępnych w naszym sklepie znajdziesz model do każdego mieszkania. Znajdziesz tu urządzenie pokazujące temperaturę na zewnątrz, w pomieszczeniu lub w obu miejscach naraz. Oferujemy także higrometr z zegarem, który sprawdzi się np. w biurze.Termometry elektroniczne, pokojowe i okienne występują w różnych wersjach, kolorach, rozmiarach i kształtach. Dzięki tak szerokiemu wyborowi możesz wybrać dokładnie taki model, jaki Ci się podoba i będzie dla Ciebie najbardziej przydatny.