• Kategorie
  • Szukaj
  • JUNIOR

Gniazdka hermetyczne Junior

Gniazdka hermetyczne Junior to seria wytrzymałych produktów radzących sobie nawet w trudniejszych warunkach. Za produkcję tych gniazdek odpowiada renomowana firma Karlik, która może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w branży. Hermetyczne gniazdka elektryczne Junior montuje się w miejscach, w których istnieje ryzyko kontaktu z wodą i pyłem. Mowa tutaj o kuchniach, łazienkach, garażach czy piwnicach. Szukasz niezawodnych, sprawdzonych rozwiązań do swojej przestrzeni? Sprawdź ofertę produktów z serii Junior, dostępną w sklepie Szlog!

Gniazdka hermetyczne Junior – charakterystyka

Gniazdka hermetyczne Junior znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie występuje duże zapylenie i wysoki poziom wilgotności. Będą to więc takie pomieszczenia jak: łazienki, kuchnie, garaże, piwnice czy pralnie. Podwyższony poziom ochrony IP54 to gwarancja ochrony przed bryzgami wody z dowolnego kierunku. Hermetyczne gniazdka elektryczne Junior występują w wersji pojedynczej, podwójnej lub potrójnej. W wariantach wielogniazdowych wszystkie mechanizmy są połączone przewodami, co zdecydowanie ułatwia podłączenie do instalacji elektrycznej.

Postaw na niezawodność i doświadczenie marki Karlik

Gniazdka hermetyczne Junior są produkowane przez polską firmę Karlik działającą na rynku już od 1978 roku. Zajmuje się ona projektowaniem i wytwarzaniem takich produktów jak gniazdka elektrycznewyłącznikiczujniki czy porty multimedialne. Co ważne, seria Junior znajdzie zastosowanie także w różnych gałęziach przemysłu. Szukasz sprawdzonych gniazd hermetycznych do swojego domu lub firmy? Sprawdź naszą propozycję produktów Junior od renomowanej firmy Karlik!