• Kategorie
  • Szukaj
  • Rury aluminiowe i elastyczne do wentylacji

Rury elastyczne typu spiro to najczęściej wykorzystywana forma przewodu w systemach wentylacyjnych. Są one wykonane z aluminium, a ich konstrukcja wyróżnia się giętkością i dość dużą swobodą dostosowania kształtu. Jednocześnie można liczyć na wysoką wytrzymałość, która przekłada się na wieloletnie użytkowanie bez usterek. Tego typu rozwiązania można znaleźć w sklepie Szlog – dzięki nam możesz wyposażyć się we wszystkie produkty potrzebne do zbudowania systemu kominowego lub wentylacyjnego.

Jak skonstruowane są rury aluminiowe do wentylacji typu spiro?

Jedną z najważniejszych cech rur aluminiowych do wentylacji spiro jest spiralna budowa – produkty tego typu powstają przez zwijanie ocynkowanej taśmy o określonych wymiarach, co pozwala zwiększyć bezpieczeństwo docelowego produktu przy zachowaniu wysokiej szczelności. W zależności od średnicy przewodu rury mogą być one mniej lub bardziej elastyczne. Przy wyborze konkretnego produktu należy zwrócić uwagę m.in. na grubość materiałów, a także długość poszczególnych fragmentów – dzięki temu można dostosować zamówienie do potrzeb danego systemu.

Wytrzymałe rury elastyczne do wentylacji z wysoką tolerancją na temperatury

Dostępne w naszym sklepie rury elastyczne do wentylacji powstają z aluminium, co przekłada się na ich znakomite właściwości użytkowe. Ten uniwersalny materiał wyróżnia się m.in. pod kątem wytrzymałości, niskiej wagi i wysokiej odporności na czynniki zewnętrzne. Zakres tolerancji temperaturowej wynosi od –30°C do 250°C, co przekłada się na możliwość jego zastosowania przy większości standardowych pieców. Taka charakterystyka sprawia, że rury elastyczne do wentylacji z oferty Szlog pozwalają na sprawne i bezpieczne odprowadzanie spalin przez długi czas.

Rury aluminiowe do wentylacji i inne produkty z oferty Szlog

 

Nasza oferta obejmuje znacznie więcej niż tylko rury aluminiowe. Nasi klienci mogą wyposażyć się w niemal wszystkie produkty potrzebne do wykonaniawentylacji w dowolnym budynku. Asortyment sklepu Szlog obejmuje m.in.kratki plastikowei metalowe, a także akcesoria do pieców. Zawsze dbamy o zapewnienie jak najwyższej jakości i udostępnienie klientom niezbędnych rozwiązań w jednym miejscu – złóż zamówienie już teraz i przekonaj się, dlaczego tak wiele osób postawiło na firmę Szlog.