• Kategorie
  • Szukaj
  • Taśmy Tynkarskie PLX i BDelfin

Taśmy tynkarskie od firm PLX i BDelfin, cieszą się dużym uznaniem w branży budowlanej i remontowej. To produkty z wieloma znakomitymi cechami użytkowymi. Sprawdzą się nawet na bardzo wymagających powierzchniach takich jak: beton, cegła, kamień czy tynk. To akcesoria niezbędne podczas wykonywania prac murarskich, gipsowania, tynkowania, a przede wszystkim w trakcie remontu elewacji i malowania ścian wewnętrznych. Poznaj portfolio Szlog i zamów taśmy tynkarskie najwyższej jakości!

Taśmy tynkarskie – do czego służą?

Taśmy tynkarskie stosuje się, by zabezpieczyć wybrane powierzchnie przed uszkodzeniami mechanicznymi i zabrudzeniami. Dzięki nim można osłonić np. ramy okienne i okucia drzwiowe podczas remontu. Tego typu produktów używa się również w trakcie prac remontowych: gipsowania, tynkowania lub malowania. Taśma malarska dokładnie oddziela nieremontowaną część elewacji od tej, którą się odnawia. Taśma malarska jest niezbędna, jeśli chcesz zrobić estetyczne i idealne odcięcia. Wykonanie różnokolorowych pasów na ścianie nie będzie problemem, jeśli postawisz na taśmy tynkarskie od firm PLX i BDelfin.

Taśmy tynkarskie PLX i BDelfin – dlaczego warto je wybrać?

Taśmy tynkarskie od PLX i BDelfin to produkty, które wyróżniają się doskonałą przyczepnością zarówno na gładkiej, jak i chropowatej powierzchni. To akcesoria stworzone z myślą o wymagających elewacjach pokrytych cegłą, nierównym tynkiem, drewnem lub betonem. Przyklejone na ścianie nawet przez dłuższy czas nie pozostawiają śladów z kleju. Zaletą naszych taśm jest wygodne przyklejanie. Można łatwo przerwać je w dłoniach. Taśmy tynkarskie PLX i BDelfin charakteryzują się także bardzo dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, działanie promieniowania UV i wilgoci. Te wysokiej jakości produkty możesz zamówić w kilku wersjach rozmiarowych: 39x20 mb, 48x20 mb czy 48x50 mb. Sprawdź także pozostałe taśmy dostępne w naszym sklepie: akustyczne, PCV i pakowe.