• Kategorie
  • Szukaj
  • Baterie alkaliczne, litowe, cynkowo-węglowe i akumulatory

Baterie są przede wszystkim wygodne w użytku i zapewniają stały dostęp do energii elektrycznej w przypadku urządzeń, których nie można podłączyć do sieci. Dzięki nim możesz korzystać z urządzeń elektrycznych bez konieczności podłączania kabla do źródła zasilania. Jest to niezwykle przydatne rozwiązanie w przypadku małych urządzeń, takich jak zegarki czy zabawki dla dzieci. Baterie przydają się do zasilania latarek, przenośnych odtwarzaczy muzycznych, zabawek, zegarków i wielu innych urządzeń. W każdym domu znajduje się co najmniej kilka, jeśli nie kilkanaście urządzeń, które działają w ten sposób.Dzięki nim można również zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt elektroniczny, będąc w podróży, podczas której nie mamy dostępu do sieci elektrycznej.

Jakich baterii potrzebujesz?

W zależności od urządzenia, którego chcesz używać, potrzebujesz różnych rodzajów baterii. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór tych produktów. Z całej gamy baterii paluszków możesz wybrać te, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom i wymaganiom. Znajdziesz tu zarówno opakowania zawierające dwie baterie, jak i większe pakiety. Są to produkty zaufanej marki. Dostępne są baterie AA i inne rodzaje, takie jak: AAA, D czy 9 V. Zanim zdecydujesz się na konkretny model, sprawdź zalecenia producenta danego urządzenia. Baterie AA to jedne z najpopularniejszych baterii. Warto mieć w domu przynajmniej kilka sztuk na ewentualną wymianę. Baterie AAA, które są nieco mniejsze niż baterie AA, są równie popularne.Jednak w naszej ofercie znajdziesz również inne typy baterii. Pozwala to dostosować je do każdego rodzaju urządzeń. Modele te różnią się mocą, rozmiarem i zastosowaniem.

Rodzaje baterii dostępne w naszym sklepie

Sklep internetowy Szlog.pl oferuje wysokiej jakości baterie Varta i Maxell – są to zaufani producenci ze światową renomą. W naszej ofercie znajdziesz zarówno typowe baterie paluszki, jak i mniej standardowe źródła energii, takie jak baterie płaskie czy specjalne baterie do zegarków. Możesz wybrać odpowiedni model do zasilania konkretnego urządzenia elektronicznego. Dostępne są zarówno baterie alkaliczne, jak i litowe. Jeśli chcesz wyposażyć swoją elektronikę w energię odnawialną, poszukaj akumulatorów i podobnych ładowarek. Taki produkt z pewnością będzie Ci służyć przez długi czas.

Baterie alkaliczne sprawdzają się szczególnie w urządzeniach, które potrzebują więcej energii. Baterie tego typu działają dłużej, więc nie trzeba ich ciągle wymieniać. Jeśli wiesz, że Twoje urządzenie musi pracować długo i intensywnie, postaw na baterie alkaliczne.Baterie AA i AAA tego typu zapewniają długą żywotność urządzeń, nawet jeśli wymagają dużej mocy i wysokiej częstotliwości użytkowania. 

Baterie czy akumulatorki? Co wybrać?

Niemal w każdym domu, mieszkaniu lub biurze potrzebne są standardowe baterie AA i AAA. Można je wykorzystać jako zasilacz do zegara ściennego, ręcznego spieniacza do mleka czy pilota. W zależności od typu i modelu urządzenia potrzebne będą baterie AA lub AAA. Oba typy są dostępne też jako akumulatory. Baterie akumulatorki to również bardzo dobry wybór. Dzięki nim będziesz mógł zapomnieć o wymianie baterii.Akumulatory należy ładować wyłącznie specjalnymi ładowarkami. Ten typ baterii jest szczególnie przydatny do urządzeń o największym zużyciu energii i najdłuższym czasie pracy w ciągu dnia.

Jeśli nie chcesz ciągle kupować baterii, możesz wybrać akumulatory, które spełniają tę samą funkcję. Jednak gdy się wyczerpią, można je ponownie naładować i użyć ich ponownie. W ten sposób oszczędzisz pieniądze i unikniesz ryzyka związanego z pozostawieniem danego urządzenia bez zasilania na długi czas. Akumulatorki są ładowane z domowej sieci elektrycznej. Jest to znacznie tańsza alternatywa dla konwencjonalnych akumulatorów. W rezultacie zaoszczędzisz dużo pieniędzy.Zadbasz także o swój komfort i zaoszczędzisz miejsce w szufladzie. Ładowarka i akumulatory zajmują znacznie mniej miejsca niż zapas baterii na wymianę!

Szukasz markowych i sprawdzonych baterii oraz akumulatorków? Sprawdź ofertę naszego sklepu!