• Kategorie
  • Szukaj
  • Próbniki

 

Jeśli podczas remontu musisz naruszyć tynki, użyj wykrywacza kabli, aby nie uszkodzić instalacji elektrycznej. Zdobądź również tester i miernik dla pewności. W tej kategorii znajdziesz praktyczne narzędzia pomiarowe, które doceni każdy elektryk i pracownik budowlany.Sprawdź teraz! 

Mierniki do pomiaru prądu

Mierniki elektryczne z pewnością przydadzą się w każdym miejscu pracy i gospodarstwie domowym. Za pomocą uniwersalnego miernika można zmierzyć różne parametry prądu w urządzeniach elektronicznych i sprawdzić jego prawidłowy przepływ i napięcie. Za pomocą miernika napięcia można wykryć i zdiagnozować awarie w instalacjach elektrycznych. Pozwala to sprawdzić, czy przewody elektryczne są wolne od problemów i nie są przerwane.Tzw. multimetry, czyli mierniki z funkcją pomiaru różnych wielkości fizycznych, są doskonałymi narzędziami, jeśli potrzebujesz codziennie sprawdzać przepływ prądu w różnych wartościach – amperach, woltach lub watach. 

Detektory do kabli i metalu

Jeśli planujesz remonty związane z kuciem ścian, nie zapomnij o zakupie specjalnego wykrywacza metalu i kabli elektrycznych. Za pomocą urządzenia można dokładnie określić pozycję przewodów elektrycznych i metalowych elementów, które znajdują się pod tynkiem. Dzięki takiemu detektorowi nie musisz się martwić o uszkodzenie instalacji elektrycznej podczas prac remontowych, ponieważ urządzenie emituje  sygnał dźwiękowy. Te magiczne urządzenia pokazują dokładnie, gdzie wywiercić otwory w ścianie, aby przymocować wymarzoną półkę ścienną lub dekoracyjny obraz. 

 

 Wśród dużego wyboru  narzędzi można znaleźć różne detektory. Możesz łatwo dostosować je do swoich działań. Nasze wykrywacze metalu skutecznie wykrywają przewody i inne elementy wykonane z metalu, drewna i tworzywa sztucznego.Pomagają również ocenić, gdzie na ścianie znajdują się puste miejsca. Ważne jest również określenie głębokości ułożenia kabla. Czasami nie trzeba wbijać młotka w całą ścianę, aby dokonać drobnych napraw. W tym przypadku głęboko ułożone kable nie stanowią przeszkody w pracy. 

Próbnik napięcia do sprawdzania urządzeń elektrycznych

Chcesz sprawdzić, czy urządzenia elektryczne w domu działają prawidłowo? Pomogą Ci w tym testery elektryczne. Za pomocą testera można sprawdzić każdego  typu  instalacje elektryczne i tym samym zapobiec ich awariom. Ten element jest też przeznaczony do pomiaru napięcia w gniazdach i przewodach.Wystarczy umieścić czujkę na metalowym elemencie instalacji i zakryć kciukiem metalową część na końcu uchwytu. Dioda umieszczona na środku testera wskazuje, czy w instalacji pojawia się napięcie. 

 

 W naszym sklepie internetowym oferujemy bardzo duży wybór  woltomierzy o szerokim zakresie pomiarowym. Dzięki temu zwiększa się ich uniwersalność, dlatego nadają się zarówno do użytku prywatnego, jak i profesjonalnego. Ponadto znajduje praktyczne zastosowanie w każdym miejscu pracy. Możesz go użyć do sprawdzenia działania bezpieczników lub świateł w samochodzie. Jeśli masz złączkę do zapalniczki samochodowej, możesz nawet oszacować poziom naładowania akumulatora.To komfort, szczególnie zimą, kiedy akumulator często odmawia posłuszeństwa oraz po dłuższej przerwie w jeździe. Dzięki testerowi napięcia możesz dowiedzieć się, czy problem dotyczy akumulatora, czy czegoś innego. 

Licznik prądu do gniazdka

 

Licznik prądu do gniazdka to nic innego jak watomierz wyposażony w dwie cewki – prądową i napięciową. Ostateczna wartość jest zliczana z iloczynów natężenia prądu na obu tych cewkach. Urządzenie pozwala w prosty i wygodny sposób kontrolować ilość prądu pobieraną z gniazdka, w którym zostało ono umieszczone.