• Kategorie
  • Szukaj
  • AKCENT

Gniazdka elektryczne z serii Akcent firmy Ospel to wysokiej klasy produkty z uziemieniem, które mogą być zamontowane zarówno w mieszkaniach, jak i domach. Linia Akcent to połączenie nowoczesnego designu z wysoką jakością wykonania. Oferowane produkty będą doskonałą propozycją dla osób ceniących sobie estetykę i niezawodność. Każde z gniazdek elektrycznych z serii Akcent zostało zaprojektowane z myślą o zapewnianiu maksymalnego bezpieczeństwa i wygody na wysokim poziomie. Produkty Ospel z linii Akcent znajdziesz w ofercie sklepu Szlog.

Gniazdka elektryczne Akcent – czym się charakteryzują?

Gniazdka elektryczne z linii Akcent to produkty wytwarzane przez cenioną firmę Ospel S.A., która działa na rynku już od ponad sześćdziesięciu lat! Marka zajmuje się wytwarzaniem gniazdek, wyłączników, gniazd antenowych, gniazd teleinformatycznych, czujników ruchów i wielu innych produktów z zakresu elektryki i elektroniki. Seria Akcent komponuje się doskonale z różnorodnymi stylami wnętrz, od klasycznego po nowoczesne. Wszystko dzięki wysokiej estetyce oferowanych modeli i dostępności zróżnicowanych wariantów kolorystycznych.

Postaw na niezawodne gniazdka elektryczne Akcent ze sklepu Szlog!

W sklepie Szlog znajdziesz wiele modeli i wariantów gniazdek elektrycznych z serii Akcent. Proponujemy zarówno wersje pojedyncze, jak i podwójne. Nasi klienci mogą również zdecydować się na gniazdka elektryczne Akcent z uziemieniem lub bez niego. Szukasz innego rodzaju gniazdek elektrycznych? Sprawdź nasz pełny asortyment w kategorii „Gniazdka elektryczne”.