• Kategorie
  • Szukaj
  • Zamki

Podstawową metodą ochrony przed włamaniami, kradzieżami i innymi problemami związanymi z niepowołanym dostępem osób trzech do budynków lub przedmiotów są zamki. Różne rodzaje produktów tego typu są dostępne w asortymencie sklepu Szlog – zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi propozycjami, które można dostosować pod kątem potrzeb i docelowego zastosowania. Wszystkie oferowane produkty odznaczają się solidnym wykonaniem, dzięki czemu są w stanie zapewnić skuteczną ochronę. Aby jednak móc liczyć na pełne wykorzystanie ich możliwości, należy zwrócić uwagę na wybór właściwego zamka do danej sytuacji.

Zamki – różne rodzaje produktów w sklepie Szlog

Zamki dzielą się na kilka kategorii, które są wyznaczane m.in. pod względem zastosowania czy budowy. W naszej ofercie można znaleźć:

  • zamki do drzwiczek, które będą idealnym wyborem m.in. do szatni, szafek, szuflad i różnego rodzaju schowków;
  • zamki meblowe, zapewniające zwiększony poziom bezpieczeństwa podczas przechowywania rzeczy w szufladach i szafach;
  • zamki oszczędnościowe – zabezpieczane językiem, z możliwością otwarcia przez klamkę zamiast klucza;
  • zamki wierzchnie – montowane na powierzchni drzwi, bez rygla wchodzącego we framugę, dzięki czemu są bardzo proste w instalacji;
  • zamki wpuszczane – w przeciwieństwie do zamków wierzchnich ich konstrukcja obejmuje rygiel wchodzący we framugę, dzięki czemu zapewniają one skuteczniejsze i trwalsze zamknięcie drzwi.

Nie tylko solidne zamki – różne rodzaje zabezpieczeń w ofercie Szlog

 

Skuteczne zabezpieczenie mienia wymaga kompleksowego podejścia, które obejmuje przygotowanie systemu złożonego z różnych produktów o konkretnym przeznaczeniu. Można je znaleźć w asortymencie sklepu Szlog – poza zamkami oferujemy wkładki, kłódki i wiele innych przydatnych rozwiązań. Wszystkie propozycje są przygotowane z myślą o zagwarantowaniu efektywnej ochrony – to produkty z wytrzymałych materiałów, które poradzą sobie w wielu wymagających sytuacjach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru sprawdzonych produktów z kategorii dotyczącej bezpieczeństwa.