• Kategorie
  • Szukaj
  • Senior

Gniazdka hermetyczne Senior

Gniazdka hermetyczne z serii Senior to produkty do zadań specjalnych. Montuje się je w miejscach, które są szczególnie narażone na kontakt z wodą. Wybiera się je także do pomieszczeń, w których trudno zachować porządek. Gniazdka z linii Senior łączą w sobie wysoki stopień funkcjonalności oraz ponadczasowy i minimalistyczny design. Nadają się do zastosowania wewnętrznego, w domu, garażu czy warsztacie, i zewnętrznego, jako źródło zasilania w domku działkowym, na tarasie, w altanie czy na balkonie.

Gniazdka hermetyczne Senior – czym się charakteryzują?

Gniazdka hermetyczne z liniiSenior to produkty tworzone przez polską firmę Karlik, która działa na rynku od 1978 r. Zajmuje się produkcją gniazdek, wyłączników i portów multimedialnych. Gniazdka elektryczne hermetyczne są nazywane również bryzgoszczelnymi. Taki osprzęt znakomicie sprawdza się w łazienkach, pralniach, piwnicach czy garażach. Gniazda są wyposażone w bolec uziemiający oraz klapkę zabezpieczającą, która chroni przed zalaniem czy kontaktem z zanieczyszczeniami. Seria Senior obejmuje gniazda hermetyczne natynkowe, które montuje się bezpośrednio na ścianie.

Postaw na niezawodne gniazdka hermetyczne Senior!

Gniazdka hermetyczne Senior sprawdzą się znakomicie w trudnych warunkach, ponieważ mają podwyższony poziom ochrony IP44. W naszej ofercie znajdziesz gniazda pojedyncze i podwójne. Poszczególne modele różnią się kolorystyką klapki. Potrzebujesz większej ochrony? Sprawdź linię Junior przeznaczoną dla budownictwa przemysłowego i pomieszczeń gospodarczych.