• Kategorie
  • Szukaj
  • Elektryka

Trudno wyobrazić sobie dom czy budynek firmy bez sprawnej instalacji elektrycznej. Niezwykle ważny jest zatem zakup odpowiednich elementów montażowych oraz akcesoriów elektrycznych, które zapewnią nam sprawne wykonanie prac instalacyjnych oraz podniosą komfort mieszkania lub przebywania w obiekcie. Instalacje elektryczne to nie tylko długie kable w dachach, ścianach czy podłogach. Właściwie dobrany jakościowy osprzęt elektryczny ma kluczowe znaczenie dla wydajności, jakości i bezpieczeństwa pracy całej naszej instalacji. Wybór odpowiednich produktów i ich prawidłowy montaż są więc bardzo ważne. Przy wyborze sprzętu elektrycznego nie możemy zapomnieć o wszystkich akcesoriach dla elektryka, z których ten korzysta podczas prac montażowych i kontrolnych. 

Części instalacji elektrycznej 

Dobrze zaprojektowana i właściwie zbudowana elektrykazwiększa wydajność instalacji oraz zmniejsza ryzyko jej awarii. Instalacja elektryczna składa się z wielu różnych elementów. Wśród nich znajdziemy np. akcesoria elektryczne,takie jak liczniki energii elektrycznej, przełączniki i skrzynki elektryczne, a także bezpieczniki o różnych właściwościach pozwalających na dostosowanie działania do specjalnych wymagań instalacji i używanego sprzętu. Do wszystkich instalacji wymagane są określone akcesoria i urządzenia elektryczne. Ich zastosowanie jest po prostu niezbędne. Mowa tutaj np. o ochronnikach czy rozdzielaczach. Wysokiej jakości przewody, kable, peszele i gniazda są bardzo ważne w zasilaniu urządzeń elektrycznych. 

W naszym sklepie dla elektryka jest szeroki wybór różnego rodzaju kabli. Wśród nich są kable elektryczne (przeznaczone do montażu na stałe w pomieszczeniach, np. pod tynkiem, w tynku lub na tynku), koncentryczne (ze źródłem zasilania i bez), sygnalizacyjne i komunikacyjne, a także nośniki i specjalne wersje systemów przeciwpożarowych. U nas kupisz kable elektryczne do instalacji alarmowych i do domofonów, kable sieciowe, kable połączeniowe i wiele innych produktów zapewniających bezawaryjną pracę instalacji. Oferujemy kable elektryczne, które wyróżniają się wysoką trwałością i funkcjonalnością. Posiadamy szeroką gamę urządzeń do wielu zastosowań – wystarczy sprawdzić szczegółowe informacje o poszczególnych modelach i dobrać kable zasilające, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Ważnym elementem instalacji elektrycznej są również włączniki i wyłączniki. Wyłączniki nadprądowe zapobiegają nagłym skokom napięcia, które mogą doprowadzić do spalenia przewodów, a tym samym do błędów w instalacji, w skrajnych przypadkach nawet do pożaru. Oprócz klasycznych rozwiązań oferujemy również nowoczesne włączniki i wyłączniki dotykowe, a także ściemniacze, które pozwalają sterować poziomem światła za pomocą urządzeń mobilnych, takich jak smartfon. Wszelkiego rodzaju wtyczki oraz kontakty są niewątpliwie użytecznymi urządzeniami elektrycznymi. Wszystkie te produkty oferuje nasz sklep.

W naszym sklepie elektrycznym znajdziesz również przedłużacze. Akcesoria te są odpowiedzialne za zasilanie urządzeń elektrycznych. Oferujemy możliwość zakupu kilku różnych modeli o różnych długościach dostosowanych do potrzeb (do użytku w domu, biurze, ogrodzie lub do prac remontowo-budowlanych). Przedłużacz przydaje się w wielu okolicznościach i miejscach. Jeśli masz własny warsztat, warto rozważyć użycie długiego przedłużacza w bębnie. Dzięki temu wszędzie wygodnie jest pracować ze sprzętem elektrycznym. Wybierając długą przedłużkę odpowiednią do bębna, umożliwiamy pracę nie tylko w jej miejscu, ale także poza nim. Niewątpliwie urządzenie to przyda się np.w garażu, altanie ogrodowej czy domku narzędziowym. Ponadto przedłużenie bębna jest niezbędnym akcesorium dla elektryka. 

Akcesoria elektroniczne zwiększające bezpieczeństwo i komfort budynków i mieszkań 

Alarmy-czujniki podłączone do instalacji elektrycznej pozwalają na wykrycie zagrożenia, takiego jak m.in. ulatniający się gaz ziemny, czad czy tlenek węgla. Każda kotłownia, czy to gazowa, czy też działająca na paliwo stałe, powinna posiadać odpowiedni detektor, który rejestruje i wykrywa stężenie niebezpiecznych gazów w powietrzu. To samo dotyczy zamkniętych garaży i parkingów podziemnych, gdzie gromadzi się wiele toksycznych oparów ze spalin samochodowych. Dokładne i wczesne wykrywanie spalin czy tlenku węgla może zapobiec wielu katastrofom, ale nie da się tego zrobić bez specjalnych czujników. Szeroka gama akcesoriów elektrycznych tego typu pozwala nam w pełni dostosować je do Twoich potrzeb. 

Równie ważną rolę dla bezpieczeństwa domu i domowników odgrywają domofony i wideotelefony. Do wyboru mamy szeroką gamę produktów, które można wyposażyć w wiele dodatkowych opcji (np. emitowane przez nie sygnały świetlne i dźwiękowe dla osób głuchych). 

Wysokiej jakości akcesoria elektryczne w przystępnych cenach

Korzystając z naszych akcesoriów elektrycznych, możesz być pewien, że używasz sprzętu najwyższej jakości. Współpracujemy tylko z doświadczonymi, renomowanymi dostawcami rozwiązań dla branży elektrycznej. Wszystkie urządzenia oraz akcesoria elektryczne znajdujące się w naszej ofercie przeszły wcześniej szczegółowe testy jakości. Posiadają certyfikaty potwierdzające skuteczność działania oraz bezpieczeństwo stosowania przez ludzi. Nadal jednak oferujemy akcesoria w lepszych cenach niż inne sklepy elektryczne. 

Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zoptymalizować koszty operacyjne. Uzyskane w ten sposób oszczędności przenosimy na ceny oferowanych przez nasz sklep produktów, znacznie je obniżając. Dodatkowo współpracujemy z takimi producentami i dystrybutorami, którzy nie podnoszą sztucznie cen produktów. Stawiamy na współpracę wyłącznie z rzetelnymi firmami, które produkują wysokiej jakości sprzęt elektryczny i oferują go w rozsądnych cenach. 

Asortyment naszego elektrycznego sklepu internetowego jest bardzo szeroki – od instalacji elektrycznych, gniazd i włączników oraz systemów alarmowych poprzez kable, przewody i narzędzia po elementy sterowania oświetleniem i wideodomofony. Ponadto oferujemy szeroki wybór rozdzielnic elektrycznych natynkowych i podtynkowych, akumulatorów oraz akcesoriów elektroinstalacyjnych. Znajdziesz u nas elektrykę domową tylko od sprawdzonych producentów cenionych zarówno przez klientów indywidualnych, jak i różnego rodzaju firmy. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów. 

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem produktów od wielu znanych i zaufanych producentów. Wybierając z naszej oferty, masz pewność, że są to produkty fabrycznie nowe i pochodzą od znanych i zaufanych producentów elektroniki przemysłowej. Znajdziesz u nas trwałe i niezawodne akcesoria dla elektryka– wybór jest szeroki, dlatego zalecamy do złożenia kompletnego zamówienia. Stale rozbudowujemy ofertę o nowe części elektroniczne i inne produkty, aby w pełni zaspokoić potrzeby klientów. Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej.