• Kategorie
  • Szukaj
  • Plastikowe akcesoria do wentylacji

Plastikowe akcesoria do wentylacji to duża kategoria w naszym sklepie internetowym, w której znajdują się takie akcesoria jak: anemostaty nawiewno-wywiewne do wentylacji, tulejki i kratki wentylacyjne do drzwi, kratki wentylacyjne plastikowe, osłony rewizyjne z tworzywa do wentylacji i wyloty ścienne z okapem do wentylacji. Tego typu akcesoria są bardzo często niezbędne, jeśli chcemy zapewnić odpowiednią pracę całego systemu wentylacyjnego zarówno w naszym domu i mieszkaniu, jak i w biurze, magazynie czy w innych wnętrzach komercyjnych. Zapraszamy na zakupy w Szlog!

Plastikowe akcesoria do wentylacji ze sklepu Szlog

Każdy produkt z kategorii plastikowych akcesoriów do wentylacji starannie wyselekcjonowaliśmy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że otrzymasz najwyższej jakości elementy zapewniające skuteczne i efektywne działanie systemów wentylacyjnych. Co znajdziesz w tej kategorii?

Anemostaty nawiewno-wywiewne do wentylacji

Anemostaty to bardzo ważny punkt naszej oferty, a kategoria plastikowe akcesoria do wentylacji to jedna z najczęściej wybieranychTego typu urządzenia służą do optymalnego zarządzania wprowadzanym i wyprowadzanym przez wentylację powietrzem. Są powszechnie wykorzystywane w zaawansowanych instalacjach HVAC obejmujących ogrzewanie, klimatyzację i wentylację. Anemostaty nawiewno-wywiewne to gwarancja wysokiego komfortu termicznego i wysokiej efektywności energetycznej pozwalająca na zmniejszanie strat ciepła.

Tulejki i kratki wentylacyjne do drzwi

Tulejki i kratki wentylacyjne to akcesoria, które pomagają zapewniać odpowiednią cyrkulację powietrza w domu czy mieszkaniu. Kratki wentylacyjne i tulejki pozwalają na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów z takich pomieszczeń jak kuchnia czy łazienka. Bardzo często są wykorzystywane także jako element systemu wyprowadzający ciepłe powietrze z zabudowy kuchennej, w której znajduje się sprzęt AGD, np. lodówka.

Kratki wentylacyjne plastikowe, okrągłe i skośne

Kratki wentylacyjne plastikowe służą do zapewnienia optymalnego przepływu powietrza w domu, mieszkaniu lub wnętrzach komercyjnych. Są istotnym wyposażeniem takich pomieszczeń jak kuchnia i łazienka. Pozwalają na pozbywanie się nieprzyjemnych zapachów oraz zapewnienie odpowiedniego poziomu wilgotności powietrza. W naszym sklepie oferujemy wiele wariantów takich produktów – od okrągłych, po kwadratowe, kończąc na prostokątnych. Możesz wybrać także warianty z zamykaną na sznurek siatką lub regulowane.

Osłony rewizyjne do wentylacji

Osłony rewizyjne służą do zabezpieczania otworów inspekcyjnych potrzebnych we wszystkich systemach wentylacyjnych. Dzięki nim będziemy mogli zabezpieczyć otwory niezbędne do wykonania okresowych przeglądów kanałów wentylacyjnych i wykonania wymaganych prac konserwacyjnych.

Wyloty ścienne z okapem do wentylacji

 

Wyloty ścienne z okapem zapewniają łatwe wydostawanie się powietrza na zewnątrz systemu wentylacyjnego. Ich budowa sprawia, że nie ma ryzyka ciągu zwrotnego, czyli cofania się powietrza z kanału wentylacyjnego.