• Kategorie
  • Szukaj
  • proLEX Hermetik

Gniazdka hermetyczne proLEX

Gniazdka hermetyczne zostały zaprojektowane w taki sposób, by zapobiegać przedostawaniu się wody, pyłu i zanieczyszczeń do wewnętrznych elementów elektrycznych. Tego rodzaju gniazda są stosowane szczególnie tam, gdzie występuje duża wilgotność i zapylenie. Gniazdka hermetyczne z serii proLEX to doskonała propozycja dla osób, które szukają bezpiecznego i niezawodnego rozwiązania w każdych warunkach. Znajdziesz je w sklepie Szlog! Już teraz zapoznaj się z naszym pełnym asortymentem produktów proLEX.

Gniazdka hermetyczne proLEX – charakterystyka

Gniazdka hermetyczne z linii proLEX to produkty przygotowane przez firmę PLX z Opola działającej już od 1997 roku. Zajmuje się ona dostarczaniem rozwiązań z zakresu artykułów elektrotechnicznych do sklepów, marketów budowlanych i hurtowni. Linia proLEX to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy szukają gniazdek odpornych na działanie wody, innych płynów i pyłów. W naszym sklepie znajdziesz gniazdka hermetyczne proLEX w wariancie:

  • pojedynczym,
  • podwójnym,
  • potrójnym.

Możesz wybrać także ich kolorystykę. Firma PLX przygotowała gniazdka natynkowe brązowe, białe z białą klapką i białe z dymną klapką.

Gdzie swoje zastosowanie znajdą gniazdka hermetyczne proLEX?

Gniazdka hermetyczne proLEX będą doskonałym wyborem do takich pomieszczeń, jak łazienka, pralnia czy kuchnia. Klapka zabezpieczy elementy wewnętrzne przed zalaniami wodą czy innymi zanieczyszczeniami, a standard IP44 to ochrona przed obiektami większymi niż 1 mm i wodą bryzgającą ze wszystkich kierunków. Gniazdka hermetyczne proLEX mogą być stosowane także w garażach czy piwnicach. Ich konstrukcja pozwoli na montaż poza budynkiem, np. w ogrodzie czy na tarasie.