• Kategorie
  • Szukaj
  • Narzędzia budowlane

Sklep internetowy Szlog.pl oferuje profesjonalne narzędzia budowlane, kluczowe dla sprawnej i szybkiej pracy na budowie, przy remoncie czy wykończeniu domu. Majsterkowicz, który lubi samodzielną pracę w domu, nie może się bez nich obejść. W tej kategorii znajdziesz profesjonalne narzędzia budowlane oraz najważniejsze akcesoria do różnych prac budowlanych. Oferujemy profesjonalne narzędzia budowlane dla murarzy, tynkarzy, glazurników, malarzy pokojowych itp.Posiadamy wszelkiego rodzaju pace, kielnie, kastry, szczotki, zaprawy oraz narzędzia i sprzęt ułatwiający układanie płytek, takie jak przecinarki do glazury, pistolety do silikonu oraz wiadra i pojemniki budowlane.

Narzędzia budowlane do prac wykończeniowych 

Prace budowlane są nie tylko bardzo zróżnicowane, wymagają także użycia wielu specjalnych narzędzi. Prace wykończeniowe murarzy, tynkarzy, glazurników czy malarzy nie byłyby możliwe bez zestawu sprzętów budowlanych, takich jak pace, kielnie, szpachle, pędzle, mieszadła do zapraw, maszyny do cięcia glazury, pistolety do silikonu, a nawet tak prostych narzędzi jak kastry budowlane, wiadra, szpadle czy łopaty. Dzięki nim można połączyć poszczególne elementy, rozłożyć lub usunąć określoną ilość materiału i dobrze wykonać swoją pracę. Lista narzędzi budowlanych tego typu jest bardzo długa i jest regularnie uzupełniana o inne produkty. 

 

 Nie można zaprzeczyć, że nawet najdrobniejsze prace budowlane są niemożliwe do wykonania bez odpowiednich narzędzi. Narzędzia budowlane wykorzystywane są nie tylko przez wyspecjalizowane w danej dziedzinie firmy, ale także przez każdy przydomowy warsztat. Decydując się na takie urządzenia, warto wybierać egzemplarze od sprawdzonych producentów. Wysokiej jakości narzędzia to podstawa szybkiej i bezpiecznej pracy. Zapewniają precyzyjne i długotrwałe działanie. W naszym sklepie znajdziesz tylko najlepszej jakości akcesoria budowlane od renomowanych, światowych producentów.

Narzędzia ręczne niezbędne na budowie, warsztacie i remoncie 

Narzędzia ręczne pozwalają skutecznie przeprowadzić prace przy stawianiu murów budynku, a następnie wykończeniu elewacji oraz poszczególnych przestrzeni wewnętrznych. Narzędzia remontowo-budowlane są niezbędne dla każdego właściciela warsztatu, garażu, a nawet domowej skrzynki narzędziowej do okazjonalnych napraw. Bardzo starannie organizujemy dobór narzędzi budowlanych, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających fachowców i pasjonatów-majsterkowiczów. Uporządkowany wybór produktów ułatwia znalezienie odpowiednich produktów w naszym sklepie internetowym. Są dokładnie opisane, aby klienci mogli dokonać w pełni satysfakcjonującego zakupu. 

 

 Trudno wyobrazić sobie plac budowy i pracujących na nim robotników bez takich narzędzi jak kielnia murarska, paca budowlana czy cały zestaw szpachelek. Kielnie, które dzielimy na modele trójkątne, trapezowe i specjalistyczne kielnie sztukatorskie, umożliwiają nakładanie zaprawy. Natomiast pace są niezbędne do szlifowania, rozprowadzania i wyrównywania zapraw, gładzi, zapraw i klejów, czyli podstawowych materiałów wykończeniowych. Szpachle i kielnie to narzędzia do nakładania tynku. Niezbędne są także odpowiednie pace, mieszadła, świdry i wiadra, w których można uzyskać farbę lub zaprawę klejową o odpowiedniej konsystencji do naprawy ścian i płytek łazienkowych. 

 

 Skoro mówimy już o tynkowaniu i wykończeniu ścian lub sufitów, nie możemy nie wspomnieć o płytach karton-gips.Ich zastosowanie jest bardzo szerokie –  dostępne są płyty odpowiednie do salonu, kuchni, łazienki czy na poddasze. Warto zatem zaopatrzyć się w narzędzia ułatwiające ich montaż oraz transport. Szczególnie przydają się tu zaciski i podnośniki do płyt gipsowo-kartonowych, ale przydają się również zaciski oraz cyrkle do wycinania otworów. 

 

 Wnętrza najczęściej wykończone są terakotą, płytkami lub panelami podłogowymi. Również obróbka tych materiałów będzie wymagała specjalnych narzędzi. Do ceramiki niezbędne są profesjonalne szczypce do przenoszenia płytek oraz maszyny do cięcia glazury. Z drugiej strony montaż paneli jest znacznie łatwiejszy, jeśli oprócz gilotyny do ich cięcia, dołączony jest zestaw akcesoriów ułatwiających ten proces, takich jak stała łyżka lub kliny. 

 

 Często maluje się również ściany i sufity, a w przypadku malowania podstawą są wałki, skrobaki, a nawet materiały malarskie. Należy jednak pamiętać, że pomalowane powierzchnie przed przystąpieniem do pracy należy odpowiednio zabezpieczyć, w czym pomagają taśmy. Pistolety do montażu styropianu są również przydatne do prac zewnętrznych, takich jak instalowanie okien lub nożyce do cięcia styropianu. Na każdej budowie powinny być również łopaty i wiadra. 

Chemia budowlana 

Chemia budowlana to bardzo szeroka grupa produktów. Dobór określonych materiałów do poszczególnych etapów prac nie jest łatwym zadaniem, dlatego najlepiej pozostawić to zadanie profesjonalistom. Produkty takie jak farby, kleje czy łatki dostępne są w kilku wersjach. Chemia budowlana może definiować dodatki i dodatki, które są dodawane przy produkcji spoiw, zapraw, zapraw i mieszanek betonowych, a także wszelkich produktów stosowanych w budownictwie, takich jak materiały izolacyjne, budowlane czy wykończeniowe. 

 

 Najczęściej spotykanymi produktami chemii budowlanej na budowach są kleje, farby, lakiery, zaprawy, podkłady, gładzie, zaprawy i impregnaty. Wiele osób uważa, że ​​przy budowie lub remoncie domu są to produkty drugorzędne, jednak efekt prac zależy w dużej mierze od ich jakości. Inwestycja w dobrą chemię budowlaną zapewnia wysoką jakość konstrukcji i wykończenia. Warto wybierać produkty wysokiej jakości, które gwarantują spokój na lata. Najlepszy wybór jest sprawdzony i polecany przez producentów i innych użytkowników. Aby upewnić się, że produkt jest odpowiedni, należy zwrócić uwagę na opisy i zalecenia producentów, ponieważ stosują oni własną klasyfikację produktu.

Elektronarzędzia – sklep z akcesoriami

 

Elektronarzędzia budowlane są niezastąpione w pracy firm świadczących usługi remontowo-budowlane. Przeznaczone są nie tylko do obróbki materiałów, takich jak drewno czy metal, ale również umożliwiają wiercenie w betonie. Wiertarki i młoty to najpowszechniejsza grupa elektronarzędzi w branży budowlanej. Można nimi wiercić i wykonywać rowki w betonie, drewnie, metalu lub innych materiałach. Do grupy elektronarzędzi dla budownictwa należą również takie urządzenia jak wkrętarki, szlifierki czy piły. Grupa tych elektronarzędzi jest bardzo szeroka, a każde urządzenie ma swoje różne typy przeznaczone do różnych zadań. W naszej ofercie znaleźć można liczne akcesoria oraz materiały eksploatacyjne do elektronarzędzi, takie jak dysze malarskie do sprężarek czy tarcze ścierne do szlifierek.