• Kategorie
  • Szukaj
  • Topaz

Gniazdka elektryczne Topaz

Gniazdka elektryczne są niezbędne w każdym budynku mieszkalnym i gospodarczym. Pełnią funkcję praktyczną – stanowią źródło zasilania dla różnorodnych sprzętów. Są również elementem wystroju, dlatego warto dopasować je do danego wnętrza. Jeśli chcesz wykończyć przestrzeń funkcjonalnie i estetycznie, wybierz gniazdka elektryczne z serii Topaz. To produkty kompletne, które nie wymagają montażu dodatkowych ramek. Idealnie pasują do standardowych puszek o średnicy 60 mm. Sprawdź szeroką ofertę Szlog i wybierz najlepsze gniazda Topaz.

Jakie gniazdka elektryczne są dostępne w serii Topaz?

Gniazdka elektryczne Topaz są tworzone przez firmę Timex, która działa na rynku od 1983 r. To jeden z największych producentów artykułów elektrotechnicznych. Możesz więc mieć pewność, że wybierasz rozwiązania najwyższej klasy. W serii Topaz znajdziesz:

  • gniazda pojedyncze,
  • gniazda podwójne,
  • gniazda z uziemieniem,
  • gniazda bez uziemienia.

To złącza bezpieczne w użytkowaniu i łatwe w montażu. Oferowane gniazdka elektryczne dzielą się także na: natynkowe, które wyróżniają się na ścianie, oraz podtynkowe, które można zlicować z powierzchnią, dzięki czemu nie odznaczają się w aranżacji wnętrza.

Gniazdka elektryczne Topaz – praktyczne i estetyczne

Gniazdka elektryczne Topaz odznaczają się minimalistycznym, klasycznym designem. Prezentują się świetnie zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrzach. W serii Topaz są dostępne również wyłączniki, które prezentują się znakomicie razem z gniazdkami. Oferowane produkty są nie tylko estetyczne, lecz także trwałe. Ich powierzchnia jest solidna i odporna na codzienną intensywną eksploatację. Gładka powierzchnia gniazdek jest ponadto łatwa w utrzymaniu w czystości.