• Kategorie
  • Szukaj
  • Tulejki i kratki wentylacyjne do drzwi

Tulejki i kratki wentylacyjne do drzwi są montowane głównie przy drzwiach łazienkowych. Ich zadaniem jest zapewnienie odpowiedniej cyrkulacji powietrza, co z kolei pozwala na skuteczniejsze pozbycie się nieprzyjemnych zapachów. Jednak mogą być stosowane również w innych miejscach w domu – produkty tego typu są używane m.in. przy meblach kuchennych. Wybierając odpowiednie kratki drzwiowe, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na jakość i wytrzymałość oferowanych elementów. Oprócz tego liczy się także ich kształt i budowa – to parametry, które decydują o efektywności wentylacji. Na koniec należy uwzględnić kolor danego produktu, by dopasować go do drzwi i zadbać o estetyczny wygląd pomieszczenia.

Tulejki i kratki wentylacyjne do drzwi – duży wybór w sklepie Szlog

Dostępne w naszym asortymencie tulejki i kratki wentylacyjne do drzwi mają różne kształty, kolory i rozmiary. Nasi klienci mogą postawić zarówno na okrągłe, jak i prostokątne kratki, których wymiary sięgają nawet 435x115 mm. Oferta obejmuje podstawowe kolory – grafit, mahoń, biel, brąz i chrom – które można bez problemu dostosować do koloru drzwi w łazience lub innym pomieszczeniu. W przypadku tulejek okrągłych można liczyć na regulację w zakresie 35–40 mm, co przekłada się na duże możliwości zastosowania przy dowolnym rodzaju drzwi toaletowych lub łazienkowych. Wszystkie z proponowanych produktów powstają z solidnych materiałów, dzięki czemu możesz liczyć na ich bardzo długą żywotność.

Nie tylko kratki drzwiowe – poznaj inne akcesoria do wentylacji ze sklepu Szlog

Tulejki i kratki wentylacyjne do drzwi to tylko część akcesoriów, które są dostępne w naszej ofercie. By zadbać o skuteczny przepływ powietrza w domu, możesz postawić także na różnego rodzaju kratki metalowe i plastikowe, jak i osłony rewizyjne, zawory i wiele, wiele więcej. Nasz asortyment to również pełne systemy kanałowe i kominowe, wentylatory, piece, rozety i wiele innych elementów wentylacji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Szlog i składania zamówień – dzięki nam masz dostęp do sprawdzonych, wytrzymałych i wydajnych akcesoriów do domu i nie tylko.