• Kategorie
  • Szukaj
  • Dyski

Dyski ścierne są jednymi z najważniejszych akcesoriów potrzebnych przy pracach związanych z obróbką powierzchni. Sprawdzają się idealnie do usuwania nierówności i nadawania obrabianej powierzchni określonego kształtu. Wykorzystuje się je także do przygotowywania jej do dalszej obróbki. Nasz sklep oferuje dyski o różnych średnicach i ziarnistościach, co pozwala na doskonałe dopasowanie tarczy do rodzaju obrabianej powierzchni, maksymalnie zwiększając tym samym precyzję pracy. Niezależnie od tego, czy potrzebne Ci narzędzie do pracy z drewnem, metalami, czy tworzywami sztucznymi, dyski dostępne w naszej ofercie zapewnią efektywność, trwałość i precyzję w każdym zadaniu.

Różnorodna oferta dysków ściernych

Nasz sklep oferuje duży wybór różnego rodzaju dysków: między innymi dyski szlifierskie czy filce polerskie. Wszystkie nasze dyski współpracują z elektronarzędziami i pasują do większości szlifierek.

Jeżeli zależy Ci na jak najwygodniejszej i efektywnej pracy z materiałami typu gres, marmur, granit, kamień czy glazura, doskonale sprawdzi się na przykład dysk polerski diamentowy. Ten rodzaj dysków zawiera ziarna diamentowe, które z racji swojej wytrzymałości świetnie sprawdzają się przy pracy z bardzo twardymi materiałami pochodzenia naturalnego. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wsparcia przy projekcie artystycznym, czy też pracujesz nadwykończeniem mebli lub innych przedmiotów z twardych materiałów, produkty z naszego sklepu umożliwią Ci na osiągnięcie pożądanych efektów. Dyski polerskie nadają się do zamontowania na szlifierce kątowej.

Jeżeli natomiast czeka Cię praca z materiałami potrzebującymi bardzo delikatnej obróbki, warto mieć pod ręką filc polerski. Nieduży krążek ze sprasowanej wełny mineralnej sprawdzi się zarówno w polerowaniu gładkich powierzchni, np. reflektorów samochodowych, odlewów żywicznych czy biżuterii, jak i do oczyszczania obrabianych powierzchni i przygotowywania ich do dalszych prac. Dzięki swojej precyzji krążki filcowe pozwalają na osiągnięcie idealnego wykończenia, szczególnie w trudno dostępnych miejscach. Atutem tego rodzaju dysków (jak na przykład filc polerski z rzepem) jest fakt, że dzięki swojej strukturze nie generują ryzyka spowodowania rys czy uszczerbków w obrabianym materiale.

W ofercie mamy także dyski na krążki do szlifierek kątowych w dwóch rodzajach: na krążki fibrowe oraz na krążki na rzep.

Wyróżniamy się najlepszą jakością

Aby zapewnić jak najlepszy odbiór naszych produktów, staramy się, by każdy z nich był wykonany z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu zakupione u nas dyski zapewniają niezawodne działanie, trwałość i rezultaty zgodne z życzeniami użytkowników. Możemy zapewnić, że każde narzędzie wybrane z naszej oferty z pewnością sprosta nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom.

Wiemy, jak ważne jest też dotrzymanie kroku wymaganiom rynkowym, dlatego też nasza oferta jest na bieżąco utrzymywana i poszerzana. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi naszymi wyrobami.