• Kategorie
  • Szukaj
  • Akcesoria do telefonów

Funkcjonalne akcesoria pomagają dostosować telefony, tablety i inne urządzenia mobilne do potrzeb konkretnego użytkownika. W naszej ofercie akcesoriów do telefonów znajduje się szeroka gama starannie wyselekcjonowanych produktów, które zapewniają nie tylko dobrą jakość, ale także łatwość użytkowania i długą żywotność. 

Ładowarka do telefonu – moc ładowania na najwyższym poziomie 

Bateria smartfona stanowi jego serce. Funkcjonalność naszego smartfona zależy od jego sprawności, a brak zasilania czyni telefon bezużytecznym. Aby urządzenie służyło nam jak najdłużej, należy regularnie dbać o żywotność baterii, aby np. nie dopuścić do jej rozładowania, ale także odłączać telefon, gdy poziom osiągnie 100%. Ważne, aby stosowane ładowarki elektryczne były wysokiej jakości. Ich szeroki wybór znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Mamy zarówno modele domowe, jak i specjalne ładowarki samochodowe, zasilane z gniazda zapalniczki.

Co warto wiedzieć przed zakupem ładowarki? 

Ładowarka do telefonu to najłatwiejsze rozwiązanie, które zapewni Twojemu urządzeniu dostęp do źródła ładowania. Niektóre ładowarki sieciowe mają do 4 portów USB, dzięki czemu można jednocześnie podłączyć do 4 smartfonów. To funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala uniknąć chaosu splątanych kabli ładujących. Dzięki nowoczesnej funkcji Quick Charge możesz ładować smartfony znacząco szybciej niż z użyciem tradycyjnej ładowarki. Specjalne zabezpieczenia zapewniają swobodne ładowanie i ryzyko przegrzania czy zwarcia sprzętu. Ładowarki USB-C dostępne w naszej ofercie można stosować do większości modeli telefonów. Ładowarka do telefonu komórkowego dostosowuje prędkość ładowania do każdego podłączonego urządzenia, poprawiając wydajność baterii.

Kable USB-C

Prawie wszystkie urządzenia, które podłączamy do naszych komputerów i telewizorów, korzystają z złącza USB. Kable do telefonów USB-C nie tylko charakteryzują się bardzo wytrzymałym przewodem, ale także wspierają szybki transfer danych i szybkie ładowanie dzięki standardom Quick Charge 3.0 i Power Delivery (USB-C). Kabel USB-C musi zapewniać szybkie ładowanie lub ładowanie podłączonych urządzeń, szybki transfer danych oraz gwarantować, że nie ulegnie uszkodzeniu w wyniku codziennego użytkowania. Oferowane przez nasz sklep kable USB to nie tylko jakość, ale przede wszystkim urządzenie spełniające stawiane mu oczekiwania. 

Kable Micro USB

Micro USB to wciąż popularny rodzaj połączenia, za pomocą którego możemy przesyłać dane między urządzeniami czy ładować telefony komórkowe. Z jakimi urządzeniami przydaje się micro USB i czym charakteryzuje się kabel z takim złączem? Micro USB to mniejsza, bardziej płaska i wydłużona wersja wtyczki USB. Standard ten istnieje na rynku od lat i niezmiennie cieszy się popularnością wśród urządzeń mobilnych. Dzięki mikrogniazdom bardzo łatwo jest zidentyfikować, która to wersja. 

Micro USB to nieco starsze, ale wciąż popularne i bardzo wszechstronne rozwiązanie. Z pomocą tego typu złącza można podłączyć m.in. telefon, aparat, głośnik Bluetooth, tablet lub aparat. Przepustowość kabla zależy od jego standardu – im wyższy, tym szybszy transfer danych. W przypadku micro-USB, micro-USB 3.0 zapewnia najszybszy transfer plików. 

Kable HDMI

Głównym zadaniem kabli HDMI jest cyfrowa transmisja dźwięku i obrazu. HDMI to skrót od High Definition Multimedia Interface. Z biegiem lat kabel zyskał na popularności, a na rynku pojawiają się nowe i bardziej funkcjonalne wersje, na przykład kable HDMI z adapterami. Możesz podzielić sygnał HDMI na dwa oddzielne urządzenia. 

Kabel HDMI ma wiele zalet. Po pierwsze, jest to szybki sposób na uzyskanie wysokiej jakości cyfrowego dźwięku i obrazu. Kable HDMI na rynku różnią się przede wszystkim ceną oraz wybranymi parametrami. Niektóre posiadają również przejściówkę, inne są przystosowane do podłączenia dwóch urządzeń jednocześnie. W przeciwieństwie do innych kabli, HDMI przesyła nieskompresowane dane audio-wideo w formacie w pełni cyfrowym.Zakup kabla HDMI daje nam wygodę korzystania z komputera. Kupując kabel HDMI, zwróć uwagę na jakość wykonania i długość przewodu, który umożliwi nam swobodę korzystania..