• Kategorie
  • Szukaj
  • proLEX

Gniazdka elektryczne proLEX

Gniazdka elektryczne to niezbędne komponenty elektrotechniczne w każdym domu, mieszkaniu, biurze czy innej przestrzeni. To właśnie one odpowiadają za zasilenie wykorzystywanych sprzętów elektrycznych i elektronicznych. Gniazdka elektryczne proLEX znajdziesz je w sklepie Szlog. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami z serii proLEX!

Gniazdka elektryczne proLEX – różne wersje i kolory

Gniazdka elektryczne proLEX są produkowane przez firmę PLX, której korzenie sięgają 1997 roku. Przedsiębiorstwo zaopatruje w artykuły elektrotechniczne takie podmioty jak hurtownie, sklepy czy markety budowlane. Seria proLEX to różnego rodzaju gniazdka elektryczne, w tym modele z uziemieniem i klapką. Są one dostępne w wielu kolorach, takich jak:

  • klasyczne warianty: biały i czarny,
  • bardziej odważne kolory: satyna, srebrny, antracyt.

Seria proLEX to także możliwość wyboru pomiędzy wykończeniem matowym i błyszczącym. Produkty charakteryzują się nowoczesnym designem i są dostosowane do różnych potrzeb użytkowników.

Seria proLEX – nie tylko gniazdka elektryczne!

Produkty proLEX wyróżniają się niezwykle wysoką jakością wykonania, wytrzymałością oraz funkcjonalnością na wysokim poziomie. Sprawia to, że są one doskonałym wyborem dla osób ceniących sobie niezawodność i estetykę. Nasza kategoria produktów z serii proLEX to nie tylko gniazdka elektryczne. To także inne elementy elektrotechniczne, takie jak gniazda komputerowe, gniazda antenowe (RTV SAT) czy mechanizmy gniazd głośnikowych. Co istotne, większość produktów jest przeznaczona do montażu w ramkach, które nie są dodawane do zestawu. Znajdziesz je w kategorii ramki.