• Granulat do szybkiej dezynfekcji wody Extra Chlor 3kg ACRYLMED

Symbol: BAS-EXCH-3000
148.27
49.42/kg
szt Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 11.99
Paczkomaty InPost 11.99
Kurier InPost 14.99
Kurier DPD 16.99
Kurier GLS 19.99
Kurier GLS (Pobranie) 21.99
Wysyłka paletowa 140
Dostępność 2 szt
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 881 502 200

Zostaw telefon

Granulat do szybkiej dezynfekcji wody Extra Chlor 3kg ACRYLMED- Granulat do szybkiej dezynfekcji został specjalnie opracowany, aby zapewnić szybką i skuteczną dezynfekcję wody, zwłaszcza w przypadku dużej zawartości glonów w mętnej wodzie. Granulat do szybkiej dezynfekcji wody to skuteczny preparat do dezynfekcji wody, zawierający wysoką zawartość aktywnego chloru.

Specyfikacja: 

  • Konsystencja- granulatu
  • Zawiera aktywny chlor
  • Łatwy w użyciu i dozowaniu
  • Bezpieczny

Numer pozwolenia: 0666/04

SPOSÓB UŻYCIA

Zaleca się, aby przed użyciem preparatu rozpuścić go dokładnie w wodzie, a następnie wlać do basenu. Ważne jest, aby podczas tego procesu nie było obecnych osób kąpiących się w basenie. Działając w ten sposób, zapewniamy bezpieczne zastosowanie produktu oraz skuteczną dezynfekcję wody basenowej.

Produkty biobójcze powinny być stosowane ostrożnie. Przed rozpoczęciem użytkowania, należ dokładnie zapoznać się z etykietą i ulotką informacyjną, aby zminimalizować potencjalne zagrożenia dla ludzi i środowiska. Pozbywając się opakowań, należy postępować zgodnie z przepisami obowiązującymi na poziomie lokalnym, regionalnym, krajowym lub międzynarodowym. Zabrania się ponownego wykorzystywania pustych opakowań w innych celach, włącznie z wykorzystaniem ich jako surowców wtórnych.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie