• Obroża na kleszcze i pchły psy duże HAPPS

Symbol: B-HAP-OBPD
20.27
20.27/szt
szt Do przechowalni
Zamów w ciągu
a paczkę wyślemy dziś
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 11.99
Paczkomaty InPost 11.99
Kurier InPost 14.99
Kurier DPD 16.99
Kurier GLS 19.99
Kurier GLS (Pobranie) 21.99
Wysyłka paletowa 140
Dostępność 74 szt
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 881 502 200

Zostaw telefon

Obroża na kleszcze i pchły psy duże HAPPSObroża na kleszcze i pchły zabezpiecza Twojego pupila przez długie 6 miesięcy przed pchłami oraz 4 miesiące przed kleszczami, zapewniając mu spokojne i komfortowe dni. Co więcej, ta innowacyjna obroża nie tylko odstrasza szkodniki, ale także skutecznie hamuje namnażanie pcheł poprzez niszczenie ich jaj i larw. Niezakłócający zmysłu powonienia design obroży HAPPS sprawia, że Twój pies może cieszyć się swobodą ruchu. Dodatkową zaletą jest jej odporność na wodę, co oznacza, że Twój pies może cieszyć się przygodami nawet podczas mokrych dni. Wygodne zapięcie umożliwia regulację długości obroży, tak aby idealnie pasowała do wielkości psa. Niezwykle istotne jest to, że obroża HAPPS osiąga pełną skuteczność już po 24 godzinach od założenia. Dzięki temu szybko i skutecznie zapewnia ochronę Twojemu pupilowi przed szkodnikami.

Specyfikacja: 

  • Efektywna przeciwko pchłom i kleszczom 
  • Oferuje ochronę nawet przez 6 miesięcy
  • Uszkadza jaja i larwy pasożytów
  • Wodoodporna
  • Regulowana długość- do 60 cm
  • Skuteczność już po 24 godzinach

Skład: Permetryna  10 g/100 g (10%) 

Numer pozwolenia: 5143/13 

SPOSÓB UŻYCIA

Nakręcić obrożę kilkakrotnie w spiralę, aby aktywować uwalnianie substancji owadobójczej. Zakładać ją luźno na szyję psa i przyciąć wystającą końcówkę. Produkt przeznaczony wyłącznie dla zwierząt. Nie stosować u szczeniąt poniżej 3 miesiąca życia, suk karmiących, chorych psów i podczas rekonwalescencji. Koty nie powinny mieć kontaktu z preparatem. Unikać jednoczesnego stosowania z innymi środkami owadobójczymi. Zapobiegać połknięciu lub żuciu obroży przez zwierzęta. Po kontakcie z obrożą, dokładnie umyć ręce wodą i mydłem.

Produkty biobójcze powinny być stosowane ostrożnie. Przed rozpoczęciem użytkowania, należ dokładnie zapoznać się z etykietą i ulotką informacyjną, aby zminimalizować potencjalne zagrożenia dla ludzi i środowiska. Pozbywając się opakowań, należy postępować zgodnie z przepisami obowiązującymi na poziomie lokalnym, regionalnym, krajowym lub międzynarodowym. Zabrania się ponownego wykorzystywania pustych opakowań w innych celach, włącznie z wykorzystaniem ich jako surowców wtórnych.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie