• Oprysk dwuskładnikowy na komary i kleszcze Tickout 100ml

Symbol: B-KO-TIC-100
71.72
szt Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 11.99
Paczkomaty InPost 11.99
Kurier InPost 14.99
Kurier DPD 16.99
Kurier GLS 19.99
Kurier GLS (Pobranie) 21.99
Wysyłka paletowa 140
Dostępność 65 szt
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 881 502 200

Zostaw telefon

Oprysk dwuskładnikowy na komary i kleszcze Tickout 100ml- Oprysk dwuskładnikowy na komary i kleszcze  nie tylko działa owadobójczo, ale również wykazuje właściwości odstraszające, wypłaszając owady z miejsc ich przebywania. Oprysk dwuskładnikowy na komary i kleszcze to specjalny zestaw owadobójczy, który skutecznie zwalcza komary i kleszcze na powierzchniach zewnętrznych. Zawiera środek owadobójczy Aspermet 200 EC oraz adjuwant Grassfil, który przedłuża działanie Aspermetu poprzez utworzenie cienkiej błonki na liściach i źdźbłach traw.

Specyfikacja: 

  • Skuteczne zwalczanie komarów i kleszczy
  • Dwuskładnikowa formuła
  • Zawiera owadobójczy środek Aspermet 200 EC oraz adjuwant Grassfil
  • Przeznaczenie na powierzchnie zewnętrzne
  • Łatwe dawkowanie- 110 ml Aspermetu 200 EC oraz 100 ml adjuwanta Grassfil/ 10 l wody

SPOSÓB UŻYCIA

Aby przygotować roztwór, połącz 100 ml Aspermetu i 100 ml Grassfila z 10 litrami letniej wody, a następnie dokładnie wymieszaj. Otrzymaną mieszankę zastosuj za pomocą opryskiwacza ciśnieniowego. Komplet TICKOUT SET wystarcza na opryskanie powierzchni około 200 m². Ważne! Ten środek jest toksyczny dla pszczół, więc nie używaj go w okolicach pasiek pszczelich. Zalecamy stosowanie w późnych godzinach wieczornych lub wcześnie rano, aby uniknąć działania na pszczelą aktywność (poza ich oblotem).

Składpermetryna 200 g/l, żywica politerpenowa 85%

Numer pozwolenia: 3869/09

Produkty biobójcze powinny być stosowane ostrożnie. Przed rozpoczęciem użytkowania, należ dokładnie zapoznać się z etykietą i ulotką informacyjną, aby zminimalizować potencjalne zagrożenia dla ludzi i środowiska. Pozbywając się opakowań, należy postępować zgodnie z przepisami obowiązującymi na poziomie lokalnym, regionalnym, krajowym lub międzynarodowym. Zabrania się ponownego wykorzystywania pustych opakowań w innych celach, włącznie z wykorzystaniem ich jako surowców wtórnych.

 

 

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie