• Plasterki łagodzące ukąszenia KIDS EXPEL

Symbol: B-KO-ŁU-P
13.76
0.69/szt
szt Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 11.99
Paczkomaty InPost 11.99
Kurier InPost 14.99
Kurier DPD 16.99
Kurier GLS 19.99
Kurier GLS (Pobranie) 21.99
Wysyłka paletowa 140
Dostępność 16 szt
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 881 502 200

Zostaw telefon

Plasterki łagodzące ukąszenia KIDS EXPEL- Plasterki łagodzące będące częścią naszej oferty, skutecznie łagodzą nieprzyjemne uczucie swędzenia po ukąszeniach owadów. Ich unikalna formuła tworzy mechaniczną barierę, która skutecznie zapobiega drapaniu i dalszemu podrażnianiu obszaru ukąszenia. Bazując na naturalnych składnikach aktywnych, takich jak nagietek lekarski i mięta pieprzowa, plasterki działają kojąco i chłodząco, przynosząc natychmiastową ulgę podrażnionej skórze. Dodatkowo, przyjazne dla oka wzory plasterków sprawiają, że są one chętnie stosowane przez dzieci. Dzięki tym cechom, plasterki stanowią idealne rozwiązanie dla osób poszukujących natychmiastowego ukojenia po ukąszeniach owadów.

Specyfikacja: 

 

  • Łagodzące
  • Maksymalny czas użycia- 8 godzin

SPOSÓB UŻYCIA

Sposób użycia jest prosty: Oczyść i osusz miejsce ukąszenia. Wyjmij arkusz z plasterkami z saszetki. Odklej jeden plasterek od przezroczystej folii. Nałóż plasterek na podrażnione miejsce, używając wystającej części nakładki, aby uniknąć kontaktu palcami. Pozostaw plasterek na skórze do czasu ustania swędzenia, jednak nie dłużej niż przez 8 godzin. 

Skład: Kopolimer akrylanów, glicyna, olej sojowy, olej z nasion Vitis Vinifera, kwas lniany, glikol propylenowy, olejek Mentha Piperita, mentol, octan tokoferylu, ekstrakt z owoców Zanthoxylum Bungeanum, alkohol oleilowy, olejek Lavandula Angustifolia, ekstrakt z nagietka lekarskiego.

Produkty biobójcze powinny być stosowane ostrożnie. Przed rozpoczęciem użytkowania, należ dokładnie zapoznać się z etykietą i ulotką informacyjną, aby zminimalizować potencjalne zagrożenia dla ludzi i środowiska. Pozbywając się opakowań, należy postępować zgodnie z przepisami obowiązującymi na poziomie lokalnym, regionalnym, krajowym lub międzynarodowym. Zabrania się ponownego wykorzystywania pustych opakowań w innych celach, włącznie z wykorzystaniem ich jako surowców wtórnych.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie