• Zestaw niezbędnik SPA Dezacid VR WHITE/Aqua Biocid/Lazur C ACRYLMED

Symbol: BAS-ZESTW-SPA
111.33
szt Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 11.99
Paczkomaty InPost 11.99
Kurier InPost 14.99
Kurier DPD 16.99
Kurier GLS 19.99
Kurier GLS (Pobranie) 21.99
Wysyłka paletowa 140
Dostępność 10 szt
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 881 502 200

Zostaw telefon

Zestaw niezbędnik SPA Dezacid VR WHITE/Aqua Biocid/Lazur C ACRYLMED- Kompletny zestaw basenowy na rozpoczęcie sezonu, który zawiera wszystko, czego potrzebujesz:

Dezacid VR WHITE- Bezchlorowy preparat umożliwia skuteczne oczyszczenie wody z bakterii, wirusów i innych mikroorganizmów, co przyczynia się do poprawy jakości i higieny wody. 

Aqua BiocidKoncentrat do zwalczania glonów, eliminując problematyczne glony i zapewniając klarowność wody. Aqua Biocyd G-1 jest skutecznym środkiem zaradczym, który pomaga utrzymać czystość i higienę w wodnych środowiskach rekreacyjnych. 

Lazur C ACRYLMED- Preparat do usuwania zmętnienia przywraca basenowi ogrodowemu jego pierwotną klarowność oraz piękny, lazurowy kolor. Jest to szczególnie polecane środek, gdy zauważysz, że woda w Twoim basenie przybrała brązowy odcień, co może być spowodowane zawartością nadmiaru żelaza w wodzie.

Numer pozwolenia (Dezacid VR WHITE):2934/05

Numer pozwolenia (Aqua Biocid): 0670/04

Produkty biobójcze powinny być stosowane ostrożnie. Przed rozpoczęciem użytkowania, należ dokładnie zapoznać się z etykietą i ulotką informacyjną, aby zminimalizować potencjalne zagrożenia dla ludzi i środowiska. Pozbywając się opakowań, należy postępować zgodnie z przepisami obowiązującymi na poziomie lokalnym, regionalnym, krajowym lub międzynarodowym. Zabrania się ponownego wykorzystywania pustych opakowań w innych celach, włącznie z wykorzystaniem ich jako surowców wtórnych.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie